Wishlist pesničiek

Wishlist

MENO UMELCA    3 prázdne medzery (SPACE) nie podčiarkovníky

NÁZOV PIESNE 3 prázdne medzery (SPACE) nie podčiarkovníky

VERZIA, REMIXÉR

príklad:  LUIS FONSI    Despacito    (MAJOR LAZER & MOSKA REMIX)

Slovenských + českých umelcov a piesne píšte s diakritikou (MÄKČENE + DĹŽNE)

Piesne od jedného umelca priraďte k jeho menu, nerozhoďte ich do celého Wishlistu

Nezabudnite – WORD ! Žiadne číslovanie skladieb, tabuľky, rozvetvenia, alebo schémy

Nutné zaslať ako PRÍLOHU mailovej správy (nie ako text v tele správy)

Wishlist neopíšte od kamarátky, ktorá si dala na svojej svadbe zahrať piesne, ktoré sa JEJ páčia, ale vyberte si vlastné skladby, ktoré vyhovujú VÁM.

Do Wishlistu nepíšte skladby na prestávku, k jedlu (hudobné podmazy). Tie mám v archíve a púšťam ich s rozvážnym umiestnením počas celého večera.

Vo Wishliste sa môže nachádzať NOVOMANŽELSKÝ a RODIČOVSKÝ tanec. Tie však musia byť ešte raz zapísané aj v scenári. Rodičovský tanec konzultujte s rodičmi (všetkými štyrmi), opýtajte sa ich, čo by IM vyhovovalo.

Napíšte aj skladby, ktoré sú určené a viažu sa ku konkrétnej udalosti (napríklad čepčenie, venovanie oslávencovi, ktorý má narodeniny v deň vašej svadby, starým rodičom k diamantovému výročiu spolužitia, … Ak im chcete urobiť radosť.

Majte na pamäti, nemám oči / uši, všade. Nedokážem vás v dave ľudí odsledovať, hrám stále pre vás a predpokladám, že ste na svojej svadbe prítomní. Preto ak svoj vyvolený hit nebudete počuť, neznamená, že som ho neodohral. A aj keby náhodou neodoznel, hudobno-tanečná situácia v reálnom čase si to vyžadovala zmeniť.

Nepíšte, z akého filmu (Soundtracku) je pieseň, ale MENO UMELCA + NÁZOV SKLADBY

Svadba = od podvečera, do rána. Preto nenaliehajte odohrať skladby „hneď, teraz, okamžite“. Všetko má svoj čas a miesto. Z vášho Wishlistu som si vytvoril Playlist a pustím skladby vo vhodnom poradí, s prihliadnutím na rytmus, melódiu a žáner. Na začiatku svadby sa príďte pozrieť k DJ pultu, ukážem vám Playlist.

POZOR – svadba nie je IBA o slaďákoch (pomalých skladbách) a citových spomienkach z minulosti. Romantiku nechajte na inokedy. Ľudia sa chcú baviť. Veselosť a optimizmus !!!

Neorientujte sa na zopár umelcov a nevypíšte od nich 20 piesní. Ja, ako DJ by som to neobhájil pred davom ľudí. Okamžite ma odsúdia za jednostrannosť (ale v podstate vašu).

Nepíšte skratky hudobných skupín. Niekedy ich nedokážem rozšifrovať. Ani si domyslieť, že BNH je vlastne BRAND NEW HEAVIES.