header obrázok
DJ Benny

Prečo si vybrať moje DJ služby

Fakty hovoria za všetko – 2. miesto v rebríčku najobľúbenejších DJ-ov neviest z MS na Slovensku, v roku 2019.

O túto priečku som sa musel snažiť svojou každotýždennou prácou. Dokázal som to vďaka nadmernej aktivite. Spravil som všetko pre docielenie najvyššej méty. Nepodarilo sa. Mal by som byť spokojný aj s 2. miestom. Povedal som si, že nemusím byť najlepší, ale určite chcem byť dobrý DJ.

Práca moderátora

10 rokov práce moderátora v 4 slovenských Rádiách – OKEY, Koliba, KIKS, Tatry. Mixujem hudbu, kultivovanou slovenčinou a zrozumiteľne pridávam vecné, sprievodné moderovanie. Pri uvádzaní sa “nezadýchavam”, ovládam dikciu, spôsob vyjadrovania, voľbu slov a dôrazu na výslovnosť. Nemám žiadnu komunikačnú, ani rečovú vadu (račkovanie, zajakávanie, oblastný prízvuk, nesúvislý monológ, obmedzenú slovnú zásobu). Pre vaše uistenie mi môžete zatelefonovať a overiť si to v reále. Nebránim sa priamej hlasovej komunikácii a neskrývam sa za maily, ktoré by zatajili moje nedostatky. Hudbu ponúkam podľa požiadaviek tancujúcich, prispôsobujem ju daným podmienkam na tanečnom parkete. Pri dohodách uprednostňujem osobné stretnutie, minimálne však telefonický kontakt. Mail je až druhoradý. Ak chcete využiť moje služby, v každom prípade oceňujem aktívnu hlasovú komunikáciu.

Telefonické konzultácie

Ponúkam obsiahle telefonické konzultácie, výber vašich obľúbených skladieb (WISH LIST) + zostavenie hraných skladieb (PLAY LIST), bezplatné poradenstvo pri vypracovaní scenára, vytvorenie projektu ozvučenia, osvetlenia, kontaktovanie s realizátormi ostatných služieb (kameraman, fotograf, aranžérka, folklórny súbor, starejší, koordinátorka).

Multižánrový DJ

Dokážem zabaviť všetky vekové kategórie, od najmladších, po starších – seniorov (vaši starí rodičia, tety, ujovia, krstní rodičia), rozprúdiť skvelú zábavu a viesť ju až do rána bieleho. Skrátka tak, aby si každý zo zúčastnených prišiel na svoje. Nemám s tým problém, vyznám sa v hudbe, pracujem s ňou dennodenne a kategorizujem ju tak, aby som sa v nej s odstupom času orientoval. V hudobnom archíve mám poriadok, všetko je zaradené s prehľadom. Tým pádom sa dostavím na hudobnú produkciu v maximálnej pripravenosti a môžem použiť Play Listy, v ktorých sa vyznám a viem ich vo vhodnú chvíľu použiť. Trochu potrebujem nasmerovanie od vás. Hlavne, aby som vedel, čo odo mňa požadujete a očakávate.

Rozdiel - DJ amatér / DJ profesionál

Veľmi podstatné je, či hľadáte lacného DJ (amatéra), alebo profesionálneho svadobného DJ s dobrými referenciami. Rebríček priorít nechám na vašom rozhodovaní. Dôležitá je komunikácia (otázky – odpovede), prezentácia služieb, technická úroveň aparatúry, moderátorská rétorika DJ-a, spoločenské vystupovanie, atď.
Z týchto detailov sa vyskladáva profesionál. Samozrejme v prípade, ak rozmýšľate o druhej možnosti rozhodovania.
V prvom prípade sú tieto kritéria bezpredmetné.

Rezervovanie termínu

Ak môj voľný pracovný termín bude zhodný s vašim svadobným dňom, nič nebráni tomu, že prídem urobiť zábavu aj vám. Nehrám iba v okrese a v blízkom okolí, nie som viazaný rodinnými povinnosťami (deti, manželka, chorí rodičia), zaláskovaným zväzkom, ani časovou spätosťou. Plnohodnotne sa venujem jednak príprave, ale aj samotnej realizácii. Zábava tým pádom môže dopadnúť len a len dobre. Čo všetko pre to urobiť, vám poradím neskôr. Vo veciach mám jasno, už len to aplikovať na konkrétnosť dňa „D“. Nie je to síce uniformná záležitosť, navlas rovnaká s inými akciami, no zvládam to v pohode uplatniť aj na tej vašej. Je mojim prianím, aby objednávateľ DJ služby ostal vďačný za dobre odvedenú prácu. PODPÍSANIE ZMLUVY + PREVOD REZERVAČNÉHO POPLATKU. Zmluvu podpíšte a pošlite na moju adresu uvedenú v zmluve. Po obdržaní ju podpíšem a obratom pošlem naspäť. Ďalej prosím priložiť do mailu skopírovaný doklad o platbe (taký, aby sa dal vytlačiť – napr. PDF, alebo JPG formát), aby som vedel spárovať prevod (vklad) s dátumom hudobnej produkcie a rezervovať váš termín. Prevod rezervačného poplatku neoddiaľujte, aby som mohol úkon vykonať čím skôr a neblokoval termín. Pripíšte do poznámky: REZERVÁCIA 30.2.2030, MIESTO KONANIA. Dodržte presne tento vzor (veľké písmená, bodky, čiarka, dátum). Tým pádom máme všetky oficiality za sebou. Vytvorím si zložku s vaším dátumom hudobnej produkcie, budem si prikladať vami poslaný materiál (napríklad WISH LIST, prípadne SCENÁR, alebo FOTO miesta konania). Potom sa môžeme postupne začať venovať príprave hudobnej produkcie a programu. Prosím vás, nenechajte tieto podstatné veci na poslednú chvíľu. Po úspešnej realizácii oficialít mi pripomeňte zaslať vám vzorový (ukážkový) scenár + vzor zostavenia Wishlistu. Keby ste potrebovali poradiť, alebo pomôcť, zavolajte mi.