Doplnkové DJ služby

Doplnkové služby

Spolupráca s iným DJ

SPOLUPRÁCA s inými DJ

Keďže sa niekedy môže vyskytnúť situácia, že mám obsadený termín a nemôžem prijať vašu objednávku na odohranie svadby, som v kontakte s priateľskými DJ, ktorí ma v prípade mojej obsadenosti plnohodnotne zastúpia. Nemajú problém pricestovať urobiť vám svadobnú zábavu kdekoľvek na území našej republiky, alebo i mimo nej. Vyberiem vám najvhodnejšieho DJ, podľa zostavenia vašich požiadaviek na hudbu, zvukovú + svetelnú techniku, organizačné schopnosti, moderátorské danosti a iné atribúty.

Večierok

PARTY

Je len na vás, aký typ tohto druhu zábavy si vymyslíte. Bežne sú to narodeninové stretnutia mladých ľudí. Možnosť sa naskytá pri rôznych príležitostiach. Odchod (príchod) do / zo zahraničia, ukončenie štúdia na strednej, alebo vysokej škole, nástup do nového zamestnania, sľubná známosť smerujúca k láske, ale napríklad aj šťastný rozchod s bývalým priateľom. Dôvody na oslavu sú nespočetné. Váš zámer preklopím na realitu. Dohodneme si tému, zámer a vytvorím vaším priateľom nezabudnuteľnú atmosféru, na ktorú sa bude ešte dlho spomínať.

Narodeninová párty

NARODENINOVÁ PARTY PRE PRIATEĽOV

Tentokrát nie v zmysle rodinná oslava, ale zábava v úzkom kruhu pozvaných blízkych priateľov, známych, kamarátov, kolegov z práce, spoluhráčov z klubu, alebo susedov. Platí aj v ženskom rode. Vek nie je podstatný údaj pre konanie pre takéto zhromaždenie. Zvyčajne tento druh oslavy vediem sprievodným slovom vo veselom, priateľskom duchu. Neformálne, bez vážnosti, s ľahkým nádychom humoru. Nikdy nie násilným presadením. Stále s možnosťou urobiť krok späť. Oslávenec, i ostatní, si môžu vyberať hudbu, ktorá im vyhovuje. Odporúčam skôr všeobecne známe hity. Menšinové žánre by nemuseli osloviť ostatných prítomných a pôsobiť rušivo.

Rozlúčka so slobodou

ROZLÚČKA SO SLOBODOU

Žúrka, ako sa sluší a patrí.Niekedy pánske jazdy, niekedy dámske jazdy. Či už chalani, alebo baby, niekedy sa účastníci prepracujú až k bujarému rozpoloženiu. Veď nech. Má byť veselo, tak je. Výber hudby môže byť rôznorodejší, je povolené upustenie od morálky a texty piesní sa môžu dostať až k slovám, ktoré sa nepíšu čiernym na bielo. Práve preto iba uzavretá partia. A odtiaľ sa nevynáša. Čo sa udeje na party, to ostáva na party. Presne, ako v Las Vegas. Začiatok je vždy celkom slušný. Čo sa času konania týka, o polnoci sa len rozbieha život. Aj keď oficiálny začiatok bol o 18:00. Heslo večera je „DEŇ KONČÍ RÁNOM“.

Doplnkové služby

SPOLUPRÁCA SO STAREJŠÍM (Milan Perný)

Aktívne spolupracujem výhradne s jedným starejším na Slovensku. Volá sa MILAN PERNÝ (s titulmi Ing., PhD.) Je zabávač, moderátor a zároveň hudobník (harmonika – akordeón). Nahral množstvo oficiálne vydaných CD (Ľudová veselica) s najznámejšími slovenskými ľudovkami. Okrem toho, že si s ním rozumiem ľudsky, obom nám vyhovuje profesijná vzájomnosť. Spoločne sme realizovali viacero svadieb, na ktorých sme dokázali kontinuálne zlúčiť hovorené slovo s reprodukovanou hudbou, moderovanie s tanečnými kolami a zábavu so svadobnými tradíciami. Táto harmónia sa nám osvedčila a máme zámer naďalej pokračovať aj v budúcnosti. Ak si netrúfate svoju svadbu organizovať sami, nechajte to na nás. Vieme skĺbiť funkciu DJ a starejšieho do jednoliateho celku a odbremeniť vás od starostí s riadením chodu. Na nás sa môžete spoľahnúť so 100% istotou.

Doplnková služba - wishlist

Svadobný WISH LIST

V slovenčine pomenovaný – ZOZNAM CHCENÝCH PIESNÍ. Jeho vytvorenie z mojej strany je bezplatné Na výber mladomanželského tanca sa opýtajte aj snúbenca. Rodičovský tanec konzultujte s rodičmi (všetkými štyrmi), opýtajte sa ich, čo by IM vyhovovalo. Wish List neopíšte z Internetu, alebo od kamarátky, ktorá si dala na svojej svadbe zahrať piesne, ktoré sa páčia JEJ, ale vyberte si vlastné skladby, ktoré vyhovujú VÁM. Do Wish Listu nemusíte písať skladby k jedlu, alebo na prestávku (tzv. hudobné podmazy). Tých mám v archíve dostatok a púšťam ich s rozvážnym umiestnením počas celého večera. Uveďte aj skladby, ktoré sú určené a viažu sa ku konkrétnej udalosti (napríklad čepčenie, venovanie oslávencovi, ktorý má narodeniny v deň vašej svadby, starým rodičom k diamantovému výročiu spolužitia, … Za predpokladu, že im chcete urobiť radosť.